Tym razem zapraszamy Was do wysłuchania i obejrzenia niezwykle ciekawej rozmowy. Dawid Bednarski - dyrektor kreatywny Imagine Nation - spotkał się z dr Joanną Jurgą - projektantką przestrzeni, badaczką i wykładowczynią - aby dowiedzieć się, czego branża eventowa może się nauczyć z aktualnej wiedzy o człowieku.
Warto zrobić sobie kawy lub ulubionej herbaty i zanurzyć się wspólnie z nami w szereg nieoczywistych pytań i odpowiedzi.
- Dlaczego od wielu lat ciągle robimy tę samą imprezę?
- Jaka jest rola zmysłów w ludzkim doświadczeniu i dlaczego efekt WOW często prowadzi do ich przeciążenia?
- Czy jesteśmy tylko swoimi oczami?
- Czy udaje nam się faktycznie dbać o wellbeing - pracowników i swój własny?
- Ale przede wszystkim: w jaki sposób tworzyć eventy, które będą zapamiętane?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań mogą się okazać nieoczywiste.
Rozmowa dostępna również na Spotify oraz Spotify for podcasters
Video podcast Imagine Nation #1
O rozmówcach:
Dr Joanna Jurga, projektantka przestrzeni, badaczka, wykładowczyni
15 lat doświadczenia w pracy projektowej i 5 lat w badawczej. Tworzy miejsca do życia i pracy. Autorka obiektów i koncepcji kreatywnych, projektowała przestrzenie dla światowych marek, m.in. Ikea i Chantelle. Współpracuje z instytucjami naukowymi i artystycznymi (Instytut Wzornictwa Przemysłowego, infuture.institute, Łódź Design Festival). Wykłada w School Of Form na Uniwersytecie SWPS. Prowadzi szkolenia i wykłady dla biznesu. Właścicielka mózgu, który ciągle zapie*dala. W głowie siedzi jej: przyszłość, kosmos i poczucie bezpieczeństwa.
Dawid Bednarski, Dyrektor Kreatywny Imagine Nation
Studiował filozofię a wychowała go Klubokawiarnia Chłodna25 w Warszawie. Kiedyś promotor kultury i PR-owiec, a od 2013 roku kreatywny eventowy. Od kilku lat kieruje kreacją w agencji Imagine Nation jako dyrektor kreatywny. Otrzymał nagrodę Kreatywnego Roku Branży Eventowej 2015 i od tamtej pory jest członkiem kapituły konkursu. Od 13 lat medytuje, a od 6 jest certyfikowanym nauczycielem mindfulness. Wierzy, że prawdziwa kreatywność pojawia się wtedy, kiedy spojrzymy na temat ze świeżością dziecka - potem przychodzi dorosły i nadaje temu realny kształt.